Jaunumi Clever

Par Clever

Clever ir Baltijā pirmais modernais produkts, kurš jau šodien sniedz Jums priekšrocību maksāt tikai par Jūsu iztērēto siltumenerģiju – tā, kā tas notiek pēc jaunajiem projektiem būvētajās mājās, kur apkures rēķini ir krietni mazāki.

Clever ir aktuāls un tirgū nepieciešams, jo apkures sezona ilgst apmēram pus gadu, bet ziemas Baltijā ir diezgan siltas (vidējā temperatūra ziemā no -7 līdz +5° C).

Clever ir vienkāršs un nav kaprīzs! Nav nepieciešams papildu remonts, visa iekārta ir uzliekama un bezvadu. Turklāt nebūt nav svarīgi, kādas baterijas Jūsu mājoklī uzstādītas. Lai uzstādītu Clever, uz katra Jūsu dzīvoklī esošā stāvvada tiek uzliktas nelielas kārbiņas ar devējiem, kuri pārraida Jūsu izlietotās siltumenerģijas datus skaitļojamai iekārtai – Clever planšetdatoram. Tagad Jums ir radusies iespēja redzēt Jūsu dzīvokļa siltumenerģijas rādītājus Clever datora ekrānā, kā arī kontrolēt un plānot savus apkures izdevumus.

Uz šodienu siltums, kuru saņem māja, tiek sadalīts nevienmērīgi. Vislabākais siltumenerģijas ekonomijas un taisnīgas sadales veids mājā ir – uzstādīt dzīvoklī Clever un tā vietā, lai vērtu vaļā logus un “sildītu ielu”, noslēgt baterijas un “nemest naudu vējā”. Taču, ja Jums ir auksti, Jūs maksāsiet tikai par saņemto siltumenerģiju.

Сlever izmantošanas galvenie principi ir ekonomija un taisnīgums! Maksājiet tikai par reāli saņemto siltumu!